In englishEesti keeles

TOETAJAD

Teie toetus aitab ühel unistusel täituda. Kuid lisaks sellele muudab Teie toetus maailma, sest sünnib midagi uut ja põnevat. Ilma Teiete ei oleks see võimalik.

Tänan Teid!

Blogi lugejad saavad kaudselt reisi toetada kui valivad partneriks alltoodud firmad. Mina julgen neid soovitada!


Siinsamas meie kõrval on olemas suurepäraseid firmasid. Nad suudavad luua unikaalseid ja kvaliteetseid tehinlisi lahendusi. Nad suudavad teha otsuse projekti toetada kahe tunniga! Nad usaldavad Sind. Tänan Hydroscand ja Kalle Solba usalduse ja toetuse eest!


Roostevaba e-pood. Kes siis veel toetab kui mitte oma väike pood. Teie saate reisi toetada www.dutyhook.eu poest paaditarvikuid ja kinnitusvahendeid ostes.

Erilistesse oludesse on vaja erilisi tooteid. Mitte ainult kvaliteetseid, vaid arengus konkurentides peajagu ees olevaid tooteid.  Korrosioonikaitse, õlitus ja liimid peavad vastu pidama troopika niiskusele ja soolasele mereveele. Selliste Henkel ja Loctite toodetega on Amphibear ette valmistatud ja reisil varustatud. Tänan toetuse eest!


Mõni asi on elus teistmoodi tähtis. Kui pead muutma auto mitmeks kuuks endale koduks, muutub tähtsaks iga pisiasja kasutusmugavus ja vastupidavus. See lubab näha maailma ilu enda ümber ja lubab unustada argimured, sest hea varustusega on neid vähem. Tänu Matkaspordi GoPro kaameratele jõuab siia blogisse ka videovõteid, mis muidu oleks võimatud. Tänan Matkasport, et aitasid Amphibear muuta koduks ja sisustada maailma parima varustusega!

On firmasid, kellelt Sa väga harva lähed küsima toodet. Sa tead, et lahendust küsides üllatab see firma sind alati parema tehnikaga, kui Sa ise suudaksid välja mõelda. Kes usuks, et ühes miniatuurses veekindlas seadmes võib korraga olla mereside raadio, kõikjal maailmas lubatud lähiside raadio versioonid, tavaline raadiokuulamine ja veel lõputult muid võimalusi. Ning autos HD pilti lindistavad Blax Box kaamera ja HD Time Laps kaamera täiendavad videoblogi alati siis, kui muud kaamerad ununevad (sageli on siis kõige põnevam). Tänan Tehnoturg!

Elu on lihtne, kui oskad seda lihtsaks mõelda. Kui tahad rohkem müüa, siis osta nimekiri neist kes tahavad just sinu toodet osta. Uskumatu, aga võimalik. Tänan Leadpocket toetuse eest!

Kui oluline on tervis, saadakse tavaliselt aru tervisest ilma jäädes. Professionaalne ettevalmistus ja varustus aitavad terviseriske ennetada. Tänan Kirurgiakeskus toetuse eest!

Avatud, innovatiivne ja abivalmis. Tehnoloogiavaldkonnas teisiti eesrinnas ei püsi. Tänan toetuse eest, Astrec!
Ettevõte, mis teeb elu mugavaks ja toa soojaks. Tänan toetuse eest Energate!Esialgu tundub, et mis seal keerulist - saad teada asukoha. Tegelikult saad online logistika ja kulude optimeerimise reaalajas. Tänan toetuse ja tehniliste lahenduste eest Metrotec!

Tehnoloogia mis võimaldab maailma tajuda uuel viisil on huvitav ja väga kasulik. Öönavigatsioon ei ole lihtne ja iga seda kergendav seade on suureks abiks. Tänan FLIR et võimaldasid merele mõeldud termokaamera Amphibearile!

Mind on alati pannud imestama, kuidas väikesed firmad suudavad suurte autotootjate autosid niipalju paremaks teha. Aga arvestades, et sai just üks auto ujuma õpetatud - ehk peaks vähem imestama. Mootorit saab paremaks ja nüüd on parem mootor ka Amphibearil. Tänan toetuse eest Seletron!


Luisa - suurim tõlkebüroo Eestis - aitab meil seda blogi tõlkida teistesse keeltesse.

Toetajad:

Tänan toetuse eest: Urmas Lilleorg, Mihkel Ambre, Cristo Pajust, Laur Kelder, Anneli Alekand, Riina Einberg, Tiit Nilson, Jaan Kelder, Athanasius Catalan, Randel Veerits, Veiko Tasso, Vitalijs Mozerts, Marti Schmidt, Madis Veskimägi, Andrei Karpenko, Jukka Harju, Christian Aebli, Emanuel Lago, Ahti Heinla, Gavrilov Dimitri, Tanel Raud, Allan Martinson, Andre Hauschildt, Tõnu Treu, Siim Ojaveer, Aivars Vaikulis, Eiko Priidel, Lauri Vorno, Trygve Hendriksen, Mihkel Kall, Silver Eensaar, Welmoed Perrin ,Vesa Rautio, Andres Jaakson, Tiit Nilson, Ain Oiglane, Marti Schmidt, Emanuel Lago (toetuse kuupäeva järjekorras).

Paljud on toetanud heast südamest ja andnud oma panuse projekti õnnestumisse.
Kui teil on auto juures vaja lahendada võimatu ülesanne, siis  Offroad Service lahendab selle. Tänan Marek Pedak võimatuna näivate lahenduste loomisel Amphibear jaoks.

Ükski kujundus pole piisavalt hea - kujundus peab olema suurepärane. Ei ole olemas "Me proovime" - on ainult "Me teeme seda" Ei ole kopeerimist väärt ideid - on ainult suurepärased ideed mida teha paremaks. Tänan Divisioni meeskonda, et Amphibear muutus kaunimaks ja sai kodulehe.


Et märgata erilist tavalises hetkes, on vaja erilist inimest. Et aidata teistel saavutada, on vaja suurt südant. Tänan MarKor Meedia et filmid elu tegelikust huvitavamaks.

Ja on palju teisi inimesi, kes on mind aidanud lihtsalt heast tahtest. Mõned on aidanud väga suure tööga ja teised tähtsa pisiasjaga. Mõned neist on mulle kallid, aga teisi nägin mina esimest korda ja nemad mind esimest korda ja nad aitasid mind lihtsalt heast südamest, ilma midagi vastu küsimata. Aare Mukk, Argo Mere, Emanuel Lago, Erki Koldits, Hamor Kaha, Harry Pajundi, Ingar Mäesalu, Kalev Kaal, Kalle Solba, Kristjan Kalda, Lea Nilson, Maire Kuriljak, Marek Kiisa, Marek Pedak, Margus Kukk, Martin Korjus, Meelis Leppik, Mihkel Ambre, Minna-Liina Lind, Peeter Vähi, Pille Russi, Priit Rohumets, Raul Vahisalu, Riinu Vassiljev, Ruth Oper, Scott Diel, Stanislav Popov, Sulev Rattiste, Tarmo Mere, Teet Margna, Tiit Pruuli, Tiit Tallo, Urmas Lilleorg, Valdur Vaht, Valeri Morozov, Vladislav Issaev tänan Teid kõiki. Kõigi teie panus on muutnud selle projekti võimalikuks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.